Eleganckie i stylowe gniazdka elektryczne

Eleganckie i stylowe gniazdka elektryczne

Osprzęt elektryczny w mieszkaniu raczej nie powinien zwracać na siebie uwagi. Dobrze jeśli jest dyskretny i stosunkowo mało widoczny. Nie znaczy to jednak, ze gniazdka i łączniki mają być nudne! W sprzedaży dostępne są serie designerskich produktów, które stanowią atrakcyjny element dekoracyjny w pomieszczeniu. Ramki, gniazdka i łączniki z serii modułowych pozwalają pogrupować osprzęt i nadać mu jednorodny wygląd. Poznaj asortyment Kontakt Simon, Hager Schneider. Włączniki, gniazda i ramki.

Sekret udanej aranżacji tkwi w szczegółach. Gniazda elektryczne, choć małe i dyskretne, mogą być atrakcyjne pod względem dekoracyjnym. Designerskie detale dają wrażenie luksusu i sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej dopracowane. Wybierając gniazda i łączniki warto postawić na spójność estetyczną, a także na nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Uniwersalność i ponadczasowość

Możemy zdecydować się na gniazdka elektryczne i łączniki w klasycznej bieli. Wysokiej jakości nowoczesny osprzęt elektryczny na długo zachowuje swój wygląd. Tworzywa nie żółkną ani nie szarzeją z upływem czasu. Producenci dokładają wszelkich starań, by ich estetyka odpowiadała nowoczesnym trendom. Warto zwrócić uwagę m.in. na ofertę marki Schneider: włączniki i gniazdka. Produkty tej firmy wyróżniają się prostą minimalistyczną formą, są uniwersalne oraz solidne. Powstają z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Wśród funkcjonalnych i ponadczasowych produktów wyróżniających się klasycznym wzornictwem warto wymienić również osprzęt z serii Berker B.Kwardat od Hager.

Gniazdka ozdobne – nowoczesny design

Jeśli wolisz kolor i ozdobniki od ponadczasowej bieli, możesz wybierać spośród wielu stylowych produktów pogrupowanych w serie. Dzięki liniom modułowym możesz dobierać ramki, plakietki, klawisze i wszystkie elementy osobno, tworząc własne zestawienia kolorystyczne.

Seria Simon 82 Detail

Jedna z ciekawszych propozycji rynkowych ostatnich lat to seria Simon 82 Detail polskiej marki Kontakt-Simon. Produkty z tej linii wyróżniają się przede wszystkim unikalnym kształtem podstawy, który powoduje, że dany element zdaje się wychodzić ze ściany w otaczającą go przestrzeń i wygląda jak trójwymiarowy. Detale w Simon 82 są wykonane z metalu bądź drewna, dzięki czemu seria wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów. Dzięki zastosowaniu niestandardowych materiałów produkty Simon 82 Detail są inne niż wszystkie. Seria Simon 82 obejmuje dwie linie ramek: Original oraz Select, które różnią się od siebie materiałem oraz wykończeniem.

Wyboru osprzętu elektrycznego warto dokonać już na etapie planowania instalacji. Ważną kwestią jest odpowiednie rozmieszczenie gniazdek elektrycznych oraz łączników dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu we wnętrzu. Jeśli poszukujesz nowoczesnych gniazd i łączników, możesz odwiedzić sklep elektryczny online, gdzie znajdziesz produkty Kontakt-Simon, Hager oraz Schneider w atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz