Gniazda Powercube – sześcienne listwy zasilające

Gniazda Powercube – sześcienne listwy zasilające

Dodatkowe gniazdka zasilające z uziemieniem, porty USB, listwy zasilające z funkcją On/Off – wszystko to możesz mieć pod ręką, zamknięte w niewielkim sześcianie. Rozdzielacze w kształcie kostki, z kablem lub z wtyczką bezpośrednio do kontaktu, to produkt firmy Allocacoc. W linii Powercube dostępne są różne rodzaje gniazd. Kompaktowe rozmiary, nowoczesny design i prostota w połączeniu z wielozadaniowością, sprawiają, że Powercube to prawdziwa rewolucja w dziedzinie przedłużaczy i rozdzielaczy.

Wizją firmy Allocacoc jest udoskonalanie produktów istniejących na rynku urządzeń elektrycznych. Producent nadaje im unikatowy wygląd i większą funkcjonalność. Pierwszy produkt wypuszczony na rynek przez Allocacoc to gniazdka Powercube. Jest to nowość, jeśli chodzi o listwy zasilające.

Celem przy projektowaniu linii Powercube było nadanie listwom modnego i bardziej praktycznego wymiaru. Innowacyjne listwy z tej serii posiadają dodatkowe funkcje, jak porty USB czy możliwość łączenia ze sobą paru listew. Dzięki temu możliwe jest mnożenie funkcjonalności i podłączenie jeszcze większej ilości urządzeń elektronicznych. Jeśli nie masz wystarczającej liczby gniazdek do podłączenia sprzętu, jest to doskonale i proste rozwiązanie, z możliwością dowolnej modyfikacji i dostosowywania do bieżących potrzeb.

Gniazda Powercube są stworzone z myślą o nowoczesnym designie, po to by wyglądały lepiej – w domu i w biurze. Są to minimalistyczne białe kostki z kolorowymi gniazdkami. Produkty Powercube są dostępne w wersji z wtyczką do gniazdka elektrycznego lub z kablem – dzięki czemu można używać ich w formie przedłużacza lub rozdzielacza.

Gniazda Powercube, rodzaje

W linii Powercube dostępne są różnorodne produkty, spośród których większość ma kształt niewielkiego sześcianu. Oto podstawowe z nich:

PowerCube Original

Pięć gniazd z uziemieniem w zasięgu ręki, dla podłączenia dodatkowych urządzeń. Gniazda Powercube mają kompaktową budowę, a w rozdzielaczu nie występuje wzajemne blokowanie się wtyczek.

PowerCube Original USB

Cztery gniazda 230 V z uziemieniem oraz podwójna ładowarka USB 2,1A / 5V. Rozwiązanie ułatwiające ładowanie smartfonów.

PowerCube Extended

Dodatkowe pięć gniazdek elektrycznych 230 V, z unikatowym systemem mocowania pozwalającym na stosowanie PowerCube na powierzchniach pionowych oraz poziomych.

PowerUSB HUB i Portable

PowerUSB HUB pozwala rozwiązać problem braku wolnych portów USB. PowerUSB Portable to przenośna wersja bezprzewodowa, na baterie. Podręczne źródło prądu niezastąpione w terenie, na wyjazdach.

PowerCube ReWirable

Listwy zasilające z czterema wtyczkami, podwójnym portem USB i uniwersalnym wejściem IEC. Kostkę można podłączyć do gniazdka w dowolnym kraju na całym świecie. Doskonale rozwiązanie dla osób, które często podróżują.

PowerCube Remote

Listwy zasilające z funkcją On/Off, sterowane za pośrednictwem pilota, w którym nie trzeba wymieniać baterii. Listwo Powercube Remote są dostępne w dostępne w wersjach Original i Extended.

Gniazda Powercube to kompaktowe rozwiązanie dla osób mobilnych i nowoczesnych. Produkty pozwalają łatwiej korzystać z urządzeń elektronicznych. Ułatwiają podłączenie sprzętu, gdy w zasięgu nie ma wystarczającej ilości wolnych gniazdek, a także pozwalają łatwo naładować urządzenia.

Dodaj komentarz