Karlik Deko – osprzęt elektryczny do każdego wnętrza

Karlik Deko – osprzęt elektryczny do każdego wnętrza

Osprzęt elektryczny, taki jak gniazdka czy włączniki światła, to kropka nad i w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, czy dotyczy to przestrzeni mieszkalnej, czy biurowej. Poszczególne elementy instalacji elektrycznej muszą przecież współgrać z ogólnym wystrojem wnętrza. W tym artykule przyjrzymy się bliżej serii produktów Karlik Deko. Czym się charakteryzują i dlaczego właśnie osprzęt marki Karlik warto kupić?

Karlik – tradycja, doświadczenie i…nowoczesność

Marka Karlik na rynku producentów osprzętu elektrycznego istnieje od 1978 roku. Jest to rodzinna firma z siedzibą w Nekli. Ten polski producent posiada w swojej ofercie takie produkty jak łączniki, gniazda pojedyncze, podwójne, bryzgoszczelne, RTV i RTV-SAT, gniazda antenowe, telefoniczno-komputerowe, multimedialne, a także regulatory, sterowniki oraz różnego rodzaju czujniki.

Karlik od ponad 40 lat dostarcza Polakom najwyższej jakości osprzęt elektryczny, co potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, który został wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

Marka podkreśla, że od początków powstania firmy musiała przejść przez wiele etapów kształtowania swojej pozycji na rynku. Dziś są w grupie liderów sprzedaży osprzętu elektrycznego w Polsce. Niewątpliwie ma na to wpływ podejście, z jakim Karlik odnosi się do nowoczesnych rozwiązań i aktualnych trendów. Wybierając produkty marki Karlik można mieć przede wszystkim pewność, że wpiszą się one w aktualne trendy, co nie oznacza też, że nie znajdziemy w ofercie klasycznych, zawsze modnych rozwiązań. Kolejną, jakże ważną zaletą osprzętu elektrycznego Karlik, jest wytrzymałość. Kupując włączniki światła, gniazdka i inne elementy instalacji możemy mieć pewność, że kupujemy osprzęt elektryczny na lata.

Karlik Deco – osprzęt, który sprawdzi się w każdym wnętrzu

Cechą charakterystyczną produktów z serii Karlik Deco jest przede wszystkim prosta forma, co powoduje, że z pewnością sprawdzą się one w każdym wnętrzu, niezależnie od zastosowanej aranżacji. Karlik Deko to przede wszystkim najwyższej jakości produkty, które są wytrzymałe i trwałe, bo właśnie taki powinien być osprzęt w każdym domu, biurze i innych przestrzeniach, w których konieczne jest jego zastosowanie. Każdy produkt opiera się na wykorzystaniu niezawodnych systemów, które sprawdzają się przez wiele lat. Ma na to wpływ materiał wykorzystany do produkcji osprzętu oraz solidna konstrukcja.

To, co wyróżnia serię Karlik Deco na tle produktów innych marek to ciekawe warianty kolorystyczne. Podczas gdy inni producenci oferują zazwyczaj włączniki światła, gniazdka i inne produkty w takich kolorach jak biel, szarość czy czerń, Karlik Deco to prawie 40 kolorów! Zaskakujące jest, że dzięki marce Karlik możemy kupić osprzęt elektryczny w odcieniu brzoskwiniowym, kanarkowym, a nawet lawendowym:

karlik deko brzoskwinia

karlik deko kanarkowy

karlik deko lawenda

Dodaj komentarz