Seria Berker B.Kwadrat – osprzęt elektryczny najnowszej generacji

Seria Berker B.Kwadrat – osprzęt elektryczny najnowszej generacji

Marka Berker by Hager jest jedną z najbardziej cenionych firm zajmujących się produkcją osprzętu elektrycznego. Produkty tej marki chętnie kupowane są nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju. Producent doceniany jest przede wszystkim za ciągły rozwój oferowanych przez siebie akcesoriów. Innowacyjny i wysokiej jakości osprzęt to rozwiązania nie tylko do przestrzeni domowej, ale też publicznej. Potwierdza to seria produktów Berker B.Kwadrat. Czym charakteryzują się akcesoria elektryczne z tej serii?

Berker B.Kwadrat – dobre gniazdka i nie tylko

Berker B.Kwadrat to kilkadziesiąt produktów, które znajdują swoje zastosowanie w przestrzeni mieszkalnej i wszędzie tam, gdzie konieczne jest zamontowanie wytrzymałego, ale też estetycznego osprzętu elektrycznego. W grupie produktów z serii Berker B.Kwadrat można więc znaleźć dobre gniazdka elektryczne, gniazda multimedialne i teleinformatyczne, ściemniacze i regulatory, wyłączniki, a także ramki oraz rozmaite akcesoria, bez których poszczególne elementy nie byłyby kompletne.

Co charakteryzuje produkty z serii Berker B.Kwadrat?

W procesie tworzenia serii Berker B.Kwadrat celem marki było dostarczenie swoim klientom osprzętu elektrycznego, który będzie prosty, funkcjonalny, o ponadczasowym wzornictwie. W przypadku tych produktów uniwersalny projekt został połączony z wielofunkcyjnym, ale też różnorodnym asortymentem. Dzięki temu osprzęt elektryczny z tej serii może być wykorzystywany w domach, budownictwie wielomieszkaniowym, a także w przestrzeni biurowej i komercyjnej.

W kwestii kolorystyki osprzętu marka postawiła na klasykę. Dobre gniazdka, włączniki czy ramki dostępne są w czterech kolorach. Produkty Berker B.Kwadrat mogą być wykonane z:

  • tworzywa białego z połyskiem
  • tworzywa kremowego z połyskiem
  • tworzywa antracytowego z efektem matu
  • tworzywa w kolorze aluminium z efektem matu

Dodatkowe parametry

Dobre gniazdka i inne produkty z serii Berker B.Kwadrat sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje większe ryzyko na zewnętrzne uszkodzenia, niż miałoby to miejsce w przestrzeni mieszkalnej. Osprzęt elektryczny można więc montować w szpitalach, obiektach biurowych, hotelach czy budynkach użyteczności publicznej.

Gniazdka oraz łączniki z serii Berek B.Kwadrat zostały wykonane z tzw. tworzyw mocznikowych, dzięki czemu spełniają wszystkie wymagania mechaniczne i elektryczne. Z kolei gniazda zasilające, które wyposażone zostały w pokrywę w połączeniu z kołnierzem, mają stopień szczelności na poziomie IP44. Część gniazd zasilających została też wyposażona w sygnalizację LED. Takie produkty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczna jest kontrola obecności zasilania. Produkty z serii Berker B.Kwadrat opierają się na systemie bezhalogenowym. Oznacza to, że nie wydzielają trujących kwasów podczas spalania.

Dobre gniazdka – gdzie kupić?

Niemal każda profesjonalna hurtownia elektryczna online ma w swojej ofercie dobre gniazdka i inne produkty z serii Berker B.Kwadrat. Warto jednak wybierać miejsca, w których jest szczególnie duży wybór produktów tej marki. Takim miejscem jest hurtownia elektryczna online Stip.pl. W asortymencie można znaleźć plakietki z serii Berker B.Kwadrat oraz inne akcesoria.

Dodaj komentarz