Zaufani producenci – Elpar. Kable i przewody najwyższej jakości

Zaufani producenci – Elpar. Kable i przewody najwyższej jakości

Dzisiejszym artykułem rozpoczynam cykl poświęcony konkretnym markom, firmom oraz producentom różnorakiego sprzętu. Jak odnaleźć się w gąszczu wielu możliwości? Na produkty jakich marek się zdecydować? Jakie firmy, dystrybutorzy stawiają przede wszystkim na jakość i funkcjonalność? Jak wybrać najlepszą opcję? Na te oraz inne pytania postaram się odpowiedzieć w serii artykułów poświęconych konkretnym markom.

Dziś na tapet weźmiemy firmę Elpar. Czy jest godna uwagi? Jakie produkty ma swojej ofercie? Sprawdź!

Elpar – firma z tradycjami i doświadczeniem

Firma Elpar rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1990 roku i od tamtego czasu nieustannie zajmuje się produkcją kabli oraz przewodów. Według wielu osób jest to jeden z najlepszych producentów sprzętu tego typu na naszym rynku, który stawia nieustannie na modernizację oraz unowocześnienie swoich parków maszynowych.

Dodatkowo, firma Elpar od lat stawia na nowe technologie i różne innowacje przy jednoczesnym wykorzystywaniu wieloletniego doświadczenia pracowników i ekspertów. Bardzo dobrą cechą marki Elpar jest to, że stawia na stałe kontrole jakości swoich produktów, dzięki czemu my- konsumenci mamy dostęp do najlepszych jakościowo kabli i przewodów. Dodatkowo oferowane przez producenta spełniają surowe wymogi oraz normy zarówno krajowe, jak i europejskie. Wisienką na torcie jest fakt, że produkty posiadają wszystkie, niezbędne certyfikaty poświadczające o jakości, przeznaczeniu i funkcjonalności.

Innowacje i rozwój to podstawa

Marka Elpar, pomimo swojej renomy, rozpoznawalności oraz zaufania klientów (a może właśnie dzięki temu) nigdy nie staje w miejscu. Stale, po 25 latach na rynku stawia na nieustanny rozwój i doskonalenie swoich technologii. Co ciekawe, Elpar (mimo specyficznej branży) wie jak ważny w dzisiejszym świecie jest wizerunek. Po wielu latach marka zdecydowała się na zupełnie nową identyfikację wizualną. W trosce o potrzeby swoich klientów Elpar prowadzi badania oraz nieustanne próby technologiczne. Dzięki temu jest w stanie poszerzyć ofertę o produkty dostosowane do oczekiwań klientów i stale rosnących wymogów rynku.

Jednak, czy możemy zweryfikować jakość produktów Elpar? Odpowiedź jest prosta- możemy powołać się na doświadczenie, wiedzę i opinię autorytetów z branży. Świetną jakość potwierdza m.in.:
-Stowarzyszenie Elektryków Polskich,
-Główny Instytut Górnictwa,
-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG,
-Instytut Kolejnictwa
-Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Elpar – profesjonalne produkty na wyciągnięcie ręki

Firma posiada w swojej ofercie szeroki oraz zróżnicowany asortyment.

W jego skład wchodzą między innymi: kable i przewody elektroenergetyczne i telekomunikacyjne, kable bezpieczne i bezhalogenowe, kable sterownicze, sygnalizacyjne i specjalne, kable i przewody kolejowe/górnicze. Dodatkowo, producent ma w swojej ofercie przewody samochodowe oraz przewody w oplocie tekstylnym. Zdecydowanie- jest w czym wybierać!

Dodaj komentarz